Հետեւեք Ձեր նամակի ընթացքին
Պետական գույքի կառավարման կոմիտե
Վարձակալության է տրամադրվում ՀՀ Արարատի մարզ համայնք Արբաթ 4-րդ փողոց 48 հասցեում գտնվող «ՀՀ Արարատի մարզի Արբաթի Հ․ Զաքարյանի անվան միջնակարգ դպրոց» ՊՈԱԿ-ին անհատույց օգտագործման իրավունքով տրամադրված շենքի 1-ին հարկից 148․8 ք.մ ընդհանուր մակերեսով տարածքը՝ մարզական նպատակով /հայտերի ընդունման վերջնաժամկետը՝ 10.04.2025 թ./
Վարձակալության է տրամադրվում ՀՀ Արարատի մարզ գյուղ Դիմիտրով Մայակովսկու 43/1 հասցեում գտնվող «ՀՀ Արարատի մարզի Դիմիտրովի միջնակարգ դպրոց» ՊՈԱԿ-ին անհատույց օգտագործման իրավունքով տրամադրված շենքի 1-ին հարկից 153.9 ք.մ ընդհանուր մակերեսով տարածքը՝ մարզական նպատակով /հայտերի ընդունման վերջնաժամկետը՝ 09.04.2025 թ./
Վարձակալության է տրամադրվում ՀՀ Արարատի ք․Արտաշատ Մարքսի 13 հասցեում գտնվող «ՀՀ Արարատի մարզի Արտաշատ քաղաքի Ա․ Գոլեցյանի անվան N1 հիմնական դպրոց» ՊՈԱԿ-ին անհատույց օգտագործման իրավունքով տրամադրված շենքի 1-ին հարկից 155․2 ք.մ մակերեսով տարածքը մարզական ծրագրեր իրականացնելու նպատակով /հայտերի ընդունման վերջնաժամկետը՝ 08.04.2025 թ./
Վարձակալության է տրամադրվում ՀՀ Արարատի մարզ, համայնք Նորաբաց Դպրոցականների փողոց թիվ 18 հասցեում գտնվող «ՀՀ Արարատի մարզի Նորաբացի Միսակ Ապելյանի անվան միջնակարգ դպրոց» ՊՈԱԿ-ին անհատույց օգտագործման իրավունքով տրամադրված շենքի 1-ին հարկից 150 ք.մ մակերեսով տարածքը՝ մշակութային ծրագրեր իրականացնելու նպատակով /հայտերի ընդունման վերջնաժամկետը՝ 08.04.2025 թ./
Վարձակալության է տրամադրվում Երևան, Աջափնյակ Մարգարյան 9 հասցեում գտնվող «Երևանի Դավիթ Սարապյանի անվան հ.100 հիմնական դպրոց» ՊՈԱԿ-ին անհատույց օգտագործման իրավունքով տրամադրված շենքի 1-ին հարկից 50․4 ք.մ մակերեսով տարածքը մշակութային ծրագրեր իրականացնելու նպատակով /հայտերի ընդունման վերջնաժամկետը՝ 02.04.2025 թ./
Վարձակալության է տրամադրվում ք․ Երևան, Էրեբունի Սասունցի Դավթի 78 հասցեում գտնվող «Երևանի Վրեժ Համբարձումյանի անվան հ.17 հիմնական դպրոց» ՊՈԱԿ-ի անհատույց օգտագործման իրավունքով տրամադրված շենքի 1-ին հարկից 19․9 ք.մ մակերեսով տարածքը` սննդի կազմակերպման նպատակով (բուֆետ) /հայտերի ընդունման վերջնաժամկետը՝ 02.04.2025 թ./
Վարձակալության է տրամադրվում Երևան, Արզումանյան փողոց 5 հասցեում գտնվող «Երևանի Ալեքսանդր Բլոկի անվան հ.122 հիմնական դպրոց» ՊՈԱԿ-ին անհատույց օգտագործման իրավունքով տրամադրված շենքի 1-ին հարկից 374 ք.մ մակերեսով տարածքը մարզական ծրագրեր իրականացնելու նպատակով /հայտերի ընդունման վերջնաժամկետը՝ 01.04.2025 թ./
Վարձակալության է տրամադրվում ք․ Երևան, Արշակունյաց պողոտա 4 շենքի 1-ին հարկից 1,0 ք․մ․ տարածքը՝ սուրճ պատրաստող սարք տեղադրելու համար /04.04.2025 թ./ (իրականացվելու է էլեկտրոնային աճուրդի միջոցով)
Վարձակալության է տրամադրվում ք․ Երևան, Լեփսիուսի փողոց 6 հասցեում գտնվող «Երևանի հ.136 հիմնական դպրոց» ՊՈԱԿ-ին անհատույց օգտագործման իրավունքով տրամադրված շենքի 1-ին հարկից 177․8 ք.մ մակերեսով տարածքը` մարզական ծրագրեր իրականացնելու նպատակով /հայտերի ընդունման վերջնաժամկետը՝ 01.04.2025 թ./
Վարձակալության է տրամադրվում ՀՀ Արմավիրի մարզ, քաղաք Մեծամոր, վարչական շենքի 1-ին հարկից 0,3 ք․մ․ տարածք վճարային տերմինալ տեղադրելու նպատակով (տարածք 2) (իրականացվելու է էլեկտրոնային աճուրդի միջոցով) /31.03.2025 թ./
Վարձակալության է տրամադրվում Երևան, Էրեբունի Սասունցի Դավթի 2 հասցեում գտնվող «Երևանի Հակոբ Կարապենցի անվան հ.6 հիմնական դպրոց» ՊՈԱԿ-ի անհատույց օգտագործման իրավունքով տրամադրված շենքի 1-ին հարկից 347․12 ք.մ մակերեսով տարածքը՝ մարզական ծրագրեր իրականացնելու նպատակով /հայտերի ընդունման վերջնաժամկետը՝ 31.03.2025 թ./
Վարձակալության է տրամադրվում ՀՀ Կոտայքի մարզ, գյուղ Մրգաշեն, 2-րդ փողոց 1-ին փակուղում գտնվող «Մրգաշենի միջնակարգ դպրոց» ՊՈԱԿ-ին անհատույց օգտագործման իրավունքով տրամադրված շենքի 1-ին հարկից 152․1 ք.մ մակերեսով տարածքը` մշակութային ծրագրեր իրականացնելու նպատակով /հայտերի ընդունման վերջնաժամկետը՝ 31.03.2025 թ./
Վարձակալության է տրամադրվում ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեի հաշվեկշռում հաշվառված ք. Երևան, Արշակունյաց պողոտա 4 շենքի 12-րդ հարկից 38.32 ք․մ․ տարածքը /02.04.2025 թ./ (իրականացվելու է էլեկտրոնային աճուրդի միջոցով)
Վարձակալության է տրամադրվում ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեի հաշվեկշռում հաշվառված ք. Երևան, Իսակովի պողոտա 10 շենքից 30,1 ք․մ․ անցակետը /02.04.2025 թ./ (իրականացվելու է էլեկտրոնային աճուրդի միջոցով)
Վարձակալության են տրամադրվում «Արմենիկում» ՓԲԸ-ին սեփականության իրավունքով պատկանող տարածքների վարձակալության իրավունքը / 03․04․2025թ․/
Վարձակալության է տրամադրվում ք․ Երևան, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ․Բակունցի 6 հասցեում գտնվող «Երևանի Ֆրիտյոֆ Նանսենի անվան h.150 հիմնական դպրոց» ՊՈԱԿ-ին անհատույց օգտագործման իրավունքով տրամադրված շենքի 1-ին հարկից 26 ք.մ ընդհանուր մակերեսով տարածքը՝ շաբաթական հինգ օր երկուշաբթիից-ուրբաթ ժամը՝ 9․00-15․30 սննդի կազմակերպման նպատակով (բուֆետ)/հայտերի ընդունման վերջնաժամկետը՝ 17․03․2025թ․/