Հետեւեք Ձեր նամակի ընթացքին
Պետական գույքի կառավարման կոմիտե
Վաճառվում է ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ Կոտայքի մարզ, համայնք Հրազդան, ք․ Հրազդան, Հարավային թաղամասի Ս. Սպանդարյան փողոց 47/4 (Վկայական N 24032023-07-0134) հասցեում գտնվող անշարժ գույքը /16.04.2025թ./ (իրականացվելու է էլեկտրոնային աճուրդի միջոցով)
Վաճառվում է «Կրթության ազգային ինստիտուտ» ՓԲԸ-ի հաշվեկշռում հաշվառված ՀՀ Լոռու մարզ, ք․ Վանաձոր, Մանուշյան փ․ 2 հասցեում գտնվող անշարժ գույքը /Կադաստրային ծածկագիրը՝ 06-00I-0529-0032, 06-001-0529-0049 / /17.04.2025 թ./
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ Շիրակի մարզ, համայնք Գյումրի ք., Վ. Սարգսյան փողոց 25/9 (հիվանդանոց) հասցեում գտնվող պետական սեփականություն հանդիսացող անշարժ գույքերի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ ք․Երևան, Նոր Նորք, Հ. Գյուրջյան փողոց, 58 շենք, 98 հասցեում գտնվող պետական սեփականություն հանդիսացող անշարժ գույքերի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ք․ Երևան, Արաբկիր, Մամիկոնյանց փողոց թիվ 60 (01-003-0209-0019) և թիվ 60/2 (01-003-0209-0119) հասցեում գտնվող պետական սեփականություն հանդիսացող անշարժ գույքերի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ՎԱՃԱՌՎՈՒՄ Է ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ Սյունիքի մարզ, համայնք Գորիս, Գորիս քաղաք Կոմերիտմիության փողոց 2/2 շենք, բնակարան 228 (Վկայական N 25082023-09-0028) /11.04.2025թ./ (իրականացվելու է էլեկտրոնային աճուրդի միջոցով)
ՎԱՃԱՌՎՈՒՄ Է ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ Սյունիքի մարզ, համայնք Գորիս, Գորիս քաղաք Կոմերիտմիության փողոց 2/1 շենք, բնակարան 222 (Վկայական N 25082023-09-0026) /11.04.2025թ./ (իրականացվելու է էլեկտրոնային աճուրդի միջոցով)
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեի հաշվեկշռում ամրացված ՀՀ Կոտայքի մարզ, համայնք Հրազդան, ք․ Հրազդան Հարավային թաղամասի Ս. Սպանդարյան փողոց 47/4 (24032023-07-0134) հասցեում գտնվող անշարժ գույքի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ՎԱՃԱՌՎՈՒՄ է ՀՀ Արմավիրի մարզ, ք. Վաղարշապատ, Իսի-Լե-Մուլինո փողոց 1/5 հասցեում գտնվող «Հայկական միրգ» ԲԲԸ-ին սեփականության իրավունքով պատկանող շենքի 1-ին և 3-րդ հարկերում գտնվող անշարժ գույքերի ձեռքբերման իրավունքը /11.04.2025թ./
Վաճառվում է ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված Մարզ Շիրակ, համայնք Գյումրի ք. Գարեգին Ա-ի փողոց 6/19 (Վկայական N 16102024-08-0039) հասցեում գտնվող հողամասը (Վկայական N 12102022-01-0261) /10.04.2025թ./ (իրականացվելու է էլեկտրոնային աճուրդի միջոցով)
Վաճառվում են ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ք․ Երևան, Կենտրոն, Սուրբ Գրիգոր Լուսավորիչ փողոց 5/3 և 5/4 հասցեներում գտնվող անշարժ գույքերը /22.04.2025թ./
Վաճառվում է ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ք․ Երևան, Նորք-Մարաշ Գ. Հովսեփյան 64/14 հասցեում գտնվող հողամասը (Վկայական N 12102022-01-0261) /10.04.2025թ./ (իրականացվելու է էլեկտրոնային աճուրդի միջոցով)
Վաճառվում է ՀՀ Լոռու մարզ, համայնք Վանաձոր, ք․ Վանաձոր, Թևոսյան փողոց 7 դպրոց հասցեում գտնվող անշարժ գույքը /31.03.2025թ./ (իրականացվելու է էլեկտրոնային աճուրդի միջոցով)
ՎԱՃԱՌՎՈՒՄ ԵՆ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ ք. Երևան, Արաբկիր, Ն. Զարյան փողոց 22 շենք, 11 տարածք (17042024-01-0040) և 14 տարածք (04082023-01-0202) հասցեում գտնվող անշարժ գույքերը /31.03.2025թ./ (իրականացվելու է էլեկտրոնային աճուրդի միջոցով)
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ Արմավիրի մարզ, համայնք Արմավիր, գյուղ Արաքս (Արմավիրի շրջ.) թիվ 1 պահեստի (Վկայական N 09102024-04-0011, լոտ 35382433) էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
Վաճառվում է ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ք․ Երևան, Ավան, Աճառյան փողոց 39/6 (վկայական N 01042024-01-0276) հասցեում գտնվող անշարժ գույքը /31.03.2025թ./ (իրականացվելու է էլեկտրոնային աճուրդի միջոցով)
ՎԱՃԱՌՎՈՒՄ ԵՆ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ Շիրակի մարզ, համայնք Գյումրի ք., Վ. Սարգսյան փողոց 25/9 հասցեում գտնվող հիվանդանոց՝ 1940.67քմ, գեներատոր՝ 28 քմ մակերեսով շենք-շինությունները /26.03.2025թ./ (իրականացվելու է էլեկտրոնային աճուրդի միջոցով)
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ք. Երևան, Արաբկիր, Ն. Զարյան փողոց 22 շենք, 11 տարածք (17042024-01-0040) և 14 տարածք (04082023-01-0202) հասցեում գտնվող պետական սեփականություն հանդիսացող անշարժ գույքերի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված կրկնակի աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ Լոռու մարզ, համայնք Վանաձոր, Վանաձոր քաղ., Թևոսյան փողոց 7 դպրոց հասցեում գտնվող 3059.82 քառ. մետր մակերեսով շենք-շինությունների, ինչպես նաև դրանց զբաղեցրած, օգտագործման և սպասարկման համար հատկացված 0.49382 հեկտար մակերեսով հողամասի /լոտ 96972361/ էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ք․Երևան, Նոր Նորք, Հ. Գյուրջյան փողոց, 58 շենք, 98 հասցեում հասցեում գտնվող պետական սեփականություն հանդիսացող անշարժ գույքի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ք․ Երևան, Ավան, Աճառյան փողոց 39/6 (Վկայական N 01042024-01-0276) հասցեում գտնվող պետական սեփականություն հանդիսացող անշարժ գույքի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ Շիրակի մարզ, համայնք Գյումրի ք., Վ. Սարգսյան փողոց 25/9 (հիվանդանոց) հասցեում գտնվող պետական սեփականություն հանդիսացող անշարժ գույքի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ Կոտայքի մարզ, համայնք Նաիրի, գյուղ Քասախ, Ռ. Սաֆարյան փողոց 10 հասցեում գտնվող պետական սեփականություն հանդիսացող անշարժ գույքի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ՏԵՂԵԿԱՏՎՈՒԹՅՈՒՆ. ՕՏԱՐՄԱՆ ԵՆԹԱԿԱ ՊԵՏԱԿԱՆ ԳՈՒՅՔԻ ՎԵՐԱԲԵՐՅԱԼ /24․01․2025/
ՎԱՃԱՌՎՈՒՄ Է ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ քաղաք Երևան, Հանրապետության փողոց 85 (թիվ 15052024-01-0320 վկայական) հասցեում գտնվող անշարժ գույքը /13.02.2025թ./ (իրականացվելու է էլեկտրոնային աճուրդի միջոցով)։
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեի հաշվեկշռում ամրացված, պետական սեփականություն հանդիսացող ՀՀ մարզ Կոտայք, համայնք Հրազդան, Հրազդան ք. Հարավային թաղամասի Ս. Սպանդարյան փողոց 47/4 (24032023-07-0134) հասցեում գտնվող անշարժ գույքի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ Արմավիրի մարզ, համայնք Արմավիր, գյուղ Արաքս թիվ 1 պահեստ հասցեում գտնվող պահեստարանների էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված,ՀՀ մարզ Արարատ, համայնք Արտաշատ, գյուղ Վերին Արտաշատ Ա. Մյասնիկյան փողոց 11/1 կադաստր. ծածկագիր (05112024-03-0075) հողամասի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված, ՀՀ Կոտայքի մարզ, համայնք Նաիրի, գյուղ Քասախ, Ռ. Սաֆարյան փողոց 10 հասցեում գտնվող 2200.3 քառ. մետր մակերեսով շենք-շինությունները, ինչպես նաև դրանց զբաղեցրած, օգտագործման և սպասարկման համար հատկացված 1.109 հեկտար մակերեսով հողամասի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ՎԱՃԱՌՎՈՒՄ է ՀՀ Արմավիրի մարզ, ք. Վաղարշապատ, Իսի-Լե-Մուլինո փողոց 1/5 հասցեում գտնվող «Հայկական միրգ» ԲԲԸ-ին սեփականության իրավունքով պատկանող շենքի 1-ին և 3-րդ հարկերում գտնվող անշարժ գույքերի ձեռքբերման իրավունքը /06.02.2025թ./
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ Շիրակի մարզ, համայնք Գյումրի ք., Վ. Սարգսյան փողոց 25/9 հասցեում գտնվող հիվանդանոց՝ 1940.67քմ, գեներատոր՝ 28 քմ մակերեսով շենք-շինությունների, ինչպես նաև դրանց զբաղեցրած, օգտագործման և սպասարկման համար հատկացված 0,4527 հեկտար մակերեսով հողամասի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված կրկնակի աճուրդի արդյունքի մասին։
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ Լոռու մարզ, համայնք Վանաձոր, Վանաձոր քաղ., Թևոսյան փողոց 7 դպրոց հասցեում գտնվող 3059.82 քառ. մետր մակերեսով շենք-շինությունների, ինչպես նաև դրանց զբաղեցրած, օգտագործման և սպասարկման համար հատկացված 0.49382 հեկտար մակերեսով հողամասի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված կրկնակի աճուրդի արդյունքի մասին