ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ք․ Երևան, Արաբկիր, Մամիկոնյանց փողոց թիվ 60 (01-003-0209-0019) և թիվ 60/2 (01-003-0209-0119) հասցեում գտնվող պետական սեփականություն հանդիսացող անշարժ գույքերի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված «Գագարինի արտադրական բազա» ՓԲԸ-ի լուծարումից հետո մնացած Գեղարքունիքի մարզ, Սևան համայնք, Գագարին գյուղ, Գործարանային փողոց թիվ 4 հասցեում գտնվող 1106.68 քառ.մետր ընդհանուր մակերեսով շենք-շինությունները, դրանց օգտագործման ու սպասարկման համար հատկացված 1.95 հա մակերեսով հողամասը, ջրագիծը և տրանսֆորմատորը՝ որպես մեկ գույքային միավորի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված կրկնակի աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ ք. Երևան, Նոր Նորք, Հ. Գյուրջյան փողոց, 58 շենք, 98 հասցեում գտնվող պետական սեփականություն հանդիսացող անշարժ գույքի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ Շիրակի մարզ, համայնք Գյումրի ք., Վ. Սարգսյան փողոց 25/9 հիվանդանոց հասցեում գտնվող 1968․67 քառ. մետր մակերեսով շենք-շինությունների, ինչպես նաև դրանց զբաղեցրած, օգտագործման և սպասարկման համար հատկացված 0.4527 հեկտար մակերեսով հողամասի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ՀՀ Լոռու մարզ, համայնք Վանաձոր, Վանաձոր քաղ., Թևոսյան փողոց 7 դպրոց հասցեում գտնվող 3059.82 քառ. մետր մակերեսով շենք-շինությունների, ինչպես նաև դրանց զբաղեցրած, օգտագործման և սպասարկման համար հատկացված 0.49382 հեկտար մակերեսով հողամասի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ք. Երևան, Արաբկիր, Կիևյան փողոց 16 շենք, 9/2 հասցեում գտնվող պետական սեփականություն հանդիսացող անշարժ գույքերի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված ք. Երևան, Արաբկիր, Ն. Զարյան փողոց 22 շենք, 11 տարածք (17042024-01-0040) և 14 տարածք (04082023-01-0202) հասցեում գտնվող պետական սեփականություն հանդիսացող անշարժ գույքերի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին
ԱՐՁԱՆԱԳՐՈՒԹՅՈՒՆ՝ ՀՀ ՏԿԵՆ պետական գույքի կառավարման կոմիտեին ամրացված, «Գագարինի արտադրական բազա» ՓԲԸ-ի լուծարումից հետո մնացած՝ Գեղարքունիքի մարզ, Սևան համայնք, Գագարին գյուղ, Գործարանային փողոց թիվ 4 հասցեում գտնվող 1106.68 քառ.մետր ընդհանուր մակերեսով շենք-շինությունները, դրանց օգտագործման ու սպասարկման համար հատկացված 1.95 հա մակերեսով հողամասը, ջրագիծը և տրանսֆորմատորը՝ որպես մեկ գույքային միավորի էլեկտրոնային համակարգի միջոցով կազմակերպված աճուրդի արդյունքի մասին